top of page
PVC LOGI

   Mūsdienu PVC tiek izmantoti, praktiski jebkura tipa ēkās. Tos izmanto gan vēsturiskās ēkās, gan privātmājās, kā arī ofisa ēkās un daudzdzīvokļu namos. Stilizētie profili un dekoratīvās uzlikas nodrošina vienotu stilu ar ēkas fasādi un dizainu. Izcilai profila konstrukcijai ir būtiska nozīme uz gatavo logu īpašībām, logi no profiliem GEALAN izceļas ne tikai ar estētisku izskatu, bet arī ar izcilām termoizolācijas īpašībām.

Gealan 8000

 Profilu sistēma S 8000 IQ, ir jauns produkts ar iebūves dziļumu 74 mm, kas atbilst visām mūsdienu prasībām. Pateicoties 6 kamerām, profilam ir ļoti labas termoizolācijas, kā arī labas skaņas izolācijas īpašības. Profilu sistēma izceļas ar ļoti labu statiku, ko iegūst pateicoties vērtņu un kārbu armēšanai ar tēraudu. Ir liela krāsu izvēle. Lai novērstu pelējuma rašanos ir iespējams papildus izmantot ventilācijas sistēmas. Profilam ir klasiskas kontūras ar ieapaļām malām un gluda virsma, pateicoties kam ir ērta kopšana.

Gealan 9000

 Rūpīgi izstrādātajam profilam Kombisystem S 9000 ir lielisks termoizolācijas koeficients- Uw = 0,96 W / m2K.  6- kameru profils nodrošina augstu skaņas un siltumizolāciju. Tērauda armējums nodrošina nepieciešamo stabilitāti logam. 3-kāršais blīvējums palielina termoizolāciju logam. Dziļāka stikla paketes iestrādāšana, izslēdz termo tiltiņu veidošanos uz stikla paketes malām, kas labvēlīgi iespaido termoizolācijas īpašības.

Gealan 8000 Restaurācija

  GEALAN piedāvā profilu sistēmu, ko var izmantot vēsturiskās ēkās, bez koka rāmja demontāžas. Pateicoties tam, uzstādot logus, netiek bojāta ēkas fasāde. 6-kameru profilu sistēma ļauj izmantot 3-kāršā stikla paketes, kas nodrošina izcilu skaņas un termoizolāciju.

Durvju profils

 Durvju profils GEALAN ir izveidots uz logu profilu sistēmas GEALAN 8000 bāzes. Pateicoties šķērsvirzienā izvietotie tiltiņiem, profilu ar iebūves dziļumu 74mm, iespējams armēt ar vairāk nekā 30% stiprāku tēraudu. Papildus stiprībai, durvju vērtnes, tiek aprīkotas ar speciāliem stūru stiprinājumiem. Profilam ir pieejamas dažādas slēdzeņu un rokturu sistēmas.

bottom of page